Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

В бібліотеках Київської області

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" пропонує Вашій увазі цікавий матеріал з досвіду роботи Воронківської сільської бібліотеки Бориспільського району Київської області.

Детальніше...

"Різнобарв'я у бібліотеці"

Детальніше...

«Ми багато зробили і багато ще зробимо»

Детальніше...

В Музичанській бібліотеці-філії Києво-Святошинської РЦБС Київської області було проведено захід з читачами-дітьми до Року Японії в Україні.

Детальніше...

Оригінальні форми профудосконалення працівників бібліотечних та інших культурологічних закладів Кагарлицького району Київської області.

Детальніше...

На базі Броварської центральної районної бібліотеки відбувся черговий семінар-практикум «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей користувачів бібліотеки».

Детальніше...

"Даруємо людям мудрість книг" - Свято Всеукраїнського дня бібліотек в Кагарлицькому районі Київської області.

Детальніше...

25-річчю Тетіївського "Дивосилу" присвячується!

Детальніше...

Година творчого спілкування «Зустріч з видатними людьми нашого міста» - Кагарлицька міська бібліотека для дітей.

Детальніше...

У день святкування 875-річчя з часу заснування міста Кагарлик Київської області міські бібліотеки для дорослих та дітей в рамках загальноміського свята поза межами бібліотеки організували і провели «БУККРОСИНГ».

Детальніше...

"Сильні духом прославляють Україну" - зустріч у клубі "У колі друзів" Броварської РЦБС з рекордсмен світу з параолімпійського плавання Іваненко Олегом Валерійовичом.

Детальніше...

У Миронівській районній бібліотеці для дітей діє виставка вишивок.

Детальніше...

Києво-Святошинська центральна районна бібліотека для дорослих долучилася до святкування Дня народження міста.

Детальніше...

03 серпня 2017 року на базі міської бібліотеки для дорослих відбувся семінар–практикум для бібліотечних працівників Кагарлицького району Київської області на тему «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках району»

Детальніше...

«Рідний край вивчаю я - це історія моя!» - під такою назвою у Вороньківській сільській бібліотеці Бориспільського району Київської області відбувся літературний серпантин, присвячений 85 – річчю утворення Київської області.

Детальніше...

Літо з книгою в Березанській міській ЦБС.

Детальніше...

24 червня 2017 року в Мокрецькій сільській бібліотеці Калитянської селищної об’єднаної територіальної громади Броварського регіону було проведено молодіжну платформу «Майбутнє, вільне від наркотиків».

Детальніше...

22 червня 2017 року на базі Броварської центральної районної бібліотеки відбувся день методиста «Краєзнавство в сучасній бібліотеці як важливий елемент патріотичного виховання користувачів».

Детальніше...

Виховуємо патріотів України: з досвіду роботи бібліотеки с. Гоголів Броварської РЦБС Київської області.

Детальніше...

Майстер-клас від Олени Щербань у районній бібліотеці для дітей Миронівської районної централізованої бібліотечної системи!

Детальніше...