«Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації»

30 січня 2018 року працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у тренінгу «Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації» на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого.

Під час тренінгу представники IREX: Любов Квасюк та Олена Костриця поділилися досвідом співпраці громад та засобів масової інформації, а також обговорили створення прес-клубу бібліотек Київської області.

Робота прес-клубу бібліотек Київщини буде направлена на взаємодію бібліотек з місцевими засобами масової інформації та групами активних громадян ОТГ, з метою створення і підтримки інтересу громадськості до тривалого процесу реформи місцевого самоврядування.

Головою прес - клубу бібліотек Київської області визначено Смисловську Людмилу Віталіївну - заступника генерального директора по роботі з централізованими бібліотечними системами області КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".