Обласний тренінг "Шляхи професійного росту"

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор М.П.Зніщенко) 12 вересня 2017 року, згідно Плану роботи на 2017 рік управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, був проведений обласний тренінг "Шляхи професійного росту" (програма тут), в якому взяли участь працівники мережі бібліотек Києво-Святошинської районної централізованої бібліотечної системи Київської області (директор Н.В.Гулєвата).

Під час заходу були поєднані елементи методичного дня для окремої ЦБС та елементи тренінгових занять; ефективно використані мультимедійні засоби та можливості мережі інтернет.

Засобами флеш-копіювання учасникам тренінгу надані необхідні директивні, методичні та прикладні матеріали.

Активно, змістовно, ефективно відбувалось дискусійне профспілкування.

На закінчення була проведена презентація нової мультимедійної книги, підготовленої працівниками Київської обласної бібліотеки для дітей, "О, дивна квітко України", присвяченої творчому та життєвому шляху українки в Америці, відомої співачки, "голосу" багатьох американських рекламних роликів Квітки Цісик.