Тренінг «Комунікативні форми в бібліотечному спілкуванні»

«Комунікативні форми в бібліотечному спілкуванні» – тема тренінгу, який відбувся в Київській обласній бібліотеці для дітей 23 травня 2017 року. Учасники тренінгу – директори РЦБС, заступники директорів по роботі з дітьми, завідувачі бібліотек-філій, бібліотечні працівники. Працівники Київської обласної бібліотеки для дітей обрали саме таку тему тренінгу не випадковою. Адже успішна комунікація з користувачами бібліотеки, діалог з владою, представниками місцевих громад та громадських організацій, організація оптимального спілкування у вирішенні завдань та проблем бібліотеки надзвичайно важливі в реаліях сьогодення та сприяють позитивному іміджу бібліотеки. Тренінг складався з системи ігор та вправ, під час яких учасники тренінгу на основі групової взаємодії визначали важливість спілкування, інтонації, уміння аргументації професійної позиції.

Командна робота тренінгу, жвава неформальна атмосфера зблизили учасників та дали поштовх для нових креативних ідей та подальших зустрічей у такому форматі.