Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Семінари, практикуми, методичні дні

27 жовтня 2017 року дирекція і спеціалісти КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" та представник дирекції КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для юнацтва" взяли участь в обласному семінарі-тренінгу для спеціалістів державних соціальних служб Київської області.

Детальніше...

26 жовтня 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбувся обласний семінар за участю бібліографів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Довідково-бібліографічна та інформаційна робота публічних бібліотек: вектор професійного розвитку".

Детальніше...

12 жовтня 2017 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся методичний день «Бібліотека і читання в дошкільній педагогіці» для вихователів дошкільних закладів – слухачів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка.

Детальніше...

5 жовтня 2017 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проведено Методичний день за участю шкільних бібліотекарів Києво-Святошинського району Київської області за темою: "Спеціалізовані бібліотеки для дітей та шкільні бібліотеки: соціальне партнерство"

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 12 вересня 2017 року був проведений обласний тренінг "Шляхи професійного росту"

Детальніше...

13 липня 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було проведено Методичний день для окремої ЦБС за участі дирекції, методичної служби та завідувача відділом комплектування Тетіївської РЦБС за темою: "Удосконалення та розвиток документального фонду в РЦБС. Запровадження УДК в бібліотеках".

Детальніше...

4 липня 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбувся обласний семінар за участю директорів , завідувачів відділами комплектування, обліку, обробки документів та бібліографів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках Київської області".

Детальніше...

Тренінг «Комунікативні форми в бібліотечному спілкуванні»

Детальніше...

28 квітня 2017 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела День професійного спілкування для спеціалістів районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинської РЦБС.

Детальніше...

19 квітня 2017 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний семінар за участю заступників директорів по роботі з дітьми районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Бібліотека для дітей та соціально-культурне партнерство"

Детальніше...

21 березня 2017 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний семінар за участю директорів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: «Публічна бібліотека як інформаційно-культурний центр місцевої громади»

Детальніше...

24 січня 2017 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей проведено Методичний день за участю шкільних бібліотекарів Вишгородського району Київської області за темою: "Співпраця дитячих і шкільних бібліотек: сучасний погляд, практичний досвід".

Детальніше...