День професійного спілкування

11 грудня 2017 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела День професійного спілкування для спеціалістів Броварської РЦБС (директор Броварської ЦБС – Кошелєва Л. В.), які відповідають за довідково-бібліографічну та інформаційну роботу, участь в якому взяла бібліограф Броварської ЦРБ Музика Надія Михайлівна. В рамках Дня професійного спілкування бібліограф Музика Н. М. отримала фахові консультації та практичні поради щодо організації довідково-бібліографічного апарату бібліотеки при переході на УДК та консультації щодо методики відбору матеріалів до зведеного систематичного краєзнавчого каталогу «Київська область». Під час роботи бібліограф Музика Н. М. ознайомилася з методико-бібліографічними матеріалами, які підготували спеціалісти Київської обласної бібліотеки для дітей у 2017 році.