Перший день нового навчального року – зразу до бібліотеки

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»: перший день нового навчального року – зразу до бібліотеки!

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

1 вересня в День знань КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щиро зустрічала своїх читачів-учнів та вітала з початком нового навчального року.

Дітям були презентовані виставки: «Знання – це альфа і омега успіху, вітрила долі» у відділі обслуговування 5-9 класів та «Загадкова Японія» у відділі естетичного виховання.

На цих виставках для популяризації читання, сприяння патріотичному, мовному та культурному вихованню, бібліотекарі представили літературу з різних галузей знань. Також читачі дізналися багато цікавих фактів про Японію та мали змогу доторкнутися до культури цієї загадкової країни. День знань в бібліотеці пройшов цікаво, пізнавально та з користю для нового навчального року.