Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Професійна діяльність

До вашої уваги пропонуємо інформаційний посібник «Голоси Київщини».

Детальніше...

День професійного спілкування в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Детальніше...

Отримання в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" книг за державними програмами для бібліотек Київської області.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» постійно діє акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Детальніше...

День української писемності та мови в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Детальніше...

27 жовтня 2017 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» взяли участь у роботі наукової конференції «Проблеми відображення національних спільнот України у вітчизняній книзі для дітей».

Детальніше...

У м. Львів проходить щорічний книжковий ярмарок та "Форум видавців─2017".

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»: перший день нового навчального року – зразу до бібліотеки!

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» закінчується «Літо з книгою» і починається «Новий навчальний рік в бібліотеці».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено та пропонується до уваги бібліотечних працівників, державних службовців, депутатів та всіх зацікавлених черговий щорічний випуск бібліографічного покажчика за 2016 рік «Бібліотеки Київщини на сторінках преси та в мережі Інтернет».

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" підготувала і презентує електронну версію інформаційно-біографічного посібника до 100-річчя Української революції "Видатні діячі Української Народної Революції, уродженці Київщини".

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в серії "Видатні люди Київщини" підготувала та презентує посібник "Крок у безсмертя", присвячений ювілею Героя Радянського Союзу, офіцера пожежної безпеки МВС, першого ліквідатора аварії на Чорнобильський АЕС Володимира Павловича Правика.

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Року Японії в Україні підготувала та презентує посібник "Японія - країна світанкового сонця".

Детальніше...

24 липня 2017 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завітав поет-пісняр Павло Браницький і подарував бібліотеці свою першу книгу «Козацькі бувальщини»

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей завершує видачу літератури на районні і міські централізовані бібліотечні системи Київської області, безоплатно отриману за Державними програмами «Українська книга» та «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек» в грудні 2016 та на початку 2017 рр.

Детальніше...

Поетична збірка А.Носовської "Час відрощувати крила" у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей.

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" пропонує до уваги працівників бібліотек Київської області "Календар знаменних і пам'ятних дат на 2018 рік".

Детальніше...

Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" здійснює розподіл та видачу нової літератури за Державними програмами "Українська книга" та "Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек".

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей презентує науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Дослідники та краєзнавці Київської області», підготовлений Київською обласною бібліотекою для дітей, на основі матеріалів, представлених бібліотеками Київської області.

Детальніше...

Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" ─ до 175-річчя від дня народження Івана Олексійовича Сікорського, видатного українського науковця, психолога, уродженця Київщини (26.05.1842 - 14.02.1919).

Детальніше...