Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Професійна діяльність

У м. Львів проходить щорічний книжковий ярмарок та "Форум видавців─2017".

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»: перший день нового навчального року – зразу до бібліотеки!

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» закінчується «Літо з книгою» і починається «Новий навчальний рік в бібліотеці».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено та пропонується до уваги бібліотечних працівників, державних службовців, депутатів та всіх зацікавлених черговий щорічний випуск бібліографічного покажчика за 2016 рік «Бібліотеки Київщини на сторінках преси та в мережі Інтернет».

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" підготувала і презентує електронну версію інформаційно-біографічного посібника до 100-річчя Української революції "Видатні діячі Української Народної Революції, уродженці Київщини".

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в серії "Видатні люди Київщини" підготувала та презентує посібник "Крок у безсмертя", присвячений ювілею Героя Радянського Союзу, офіцера пожежної безпеки МВС, першого ліквідатора аварії на Чорнобильський АЕС Володимира Павловича Правика.

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Року Японії в Україні підготувала та презентує посібник "Японія - країна світанкового сонця".

Детальніше...

24 липня 2017 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завітав поет-пісняр Павло Браницький і подарував бібліотеці свою першу книгу «Козацькі бувальщини»

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей завершує видачу літератури на районні і міські централізовані бібліотечні системи Київської області, безоплатно отриману за Державними програмами «Українська книга» та «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек» в грудні 2016 та на початку 2017 рр.

Детальніше...

Поетична збірка А.Носовської "Час відрощувати крила" у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей.

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" пропонує до уваги працівників бібліотек Київської області "Календар знаменних і пам'ятних дат на 2018 рік".

Детальніше...

Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" здійснює розподіл та видачу нової літератури за Державними програмами "Українська книга" та "Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек".

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей презентує науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Дослідники та краєзнавці Київської області», підготовлений Київською обласною бібліотекою для дітей, на основі матеріалів, представлених бібліотеками Київської області.

Детальніше...

Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" ─ до 175-річчя від дня народження Івана Олексійовича Сікорського, видатного українського науковця, психолога, уродженця Київщини (26.05.1842 - 14.02.1919).

Детальніше...

Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" - до 210-річчя від дня народження І.М.Сошенка, українського живописця, педагога з Київщини (02.06.1807- 18.07.1876).

Детальніше...

Нові надходження до краєзнавчого фонду Київської обласної бібліотеки для дітей

Детальніше...

Працівники Київської обласної бібліотеки для дітей відвідали VII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", що проходив з 17 по 21 травня в Мистецькому Арсеналі и. Києві.

Детальніше...

6-7 квітня на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція "Бібліотека і книга в контексті часу".

Детальніше...

6 квітня працівники Київської обласної бібліотеки для дітей за запрошенням Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної адміністрації долучилися до організаційних заходів в рамках фестивалю для дітей з особливими потребами “Повір у себе».

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей передала книги для Першої приватної ВІЛЬНОЇ бібліотеки Дмитра Ружевича.

Детальніше...