«Валентинку подарую, бо люблю тебе й ціную»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» працівниками естетичного відділу підготовлено майстер-клас «Валентинку подарую, бо люблю тебе й ціную» до Дня Святого Валентина. Під час майстер-класу всі бажаючі зможуть виготовити валентинку-«серце» технікою модульного орігамі та дізнатися про історію свята. А зроблені власноруч «Валентинки» стануть гарним подарунком та зізнанням у любові своїм близьким та рідним, бо День Святого Валентина у нас в Україні давно вже трансформувався у свято не тільки закоханих, а й у свято любові до ближнього.

На майстер-класи по виготовленню «Валентинок» вже записуються в чергу наші читачі не тільки класами та індивідуально, а й родинами, сім’ями, з матусями, татусями, бабусями, дідусями.

Приходьте всі охочі!