Київська обласна бібліотека для дітей запрошує на урочисту презентацію творчих робіт майстрів Іванківського району

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" продовжує обласний фестиваль творчості "Талантом славимо Київщину" і запрошує всіх на урочисту презентацію творчих робіт майстрів мистецтв Іванківського району, яка відбудеться 7 вересня (четвер) о 14-й годині в хол-галереї КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".

На виставці представлені як твори живопису, так і твори ужиткового мистецтва, серед яких: 13 робіт художника, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премії ім. Катерини Білокур В. П. Скопич, знаменитої ткалі, народної художниці України, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата Шевченківської премії Г. І. Верес та інших знаних митців.

Радо зустрінемо всіх, хто виявить бажання долучитися до життєдайних криниць народного мистецтва.

До зустрічі 7 вересня о 14-й годині в хол-галереї нашої бібліотеки!