Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

12.06.2017 № 01-09/133

Директорам районних,
міських ЦБС

Шановні колеги!

Дирекція КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" повідомляє Вас і ваших працівників про те, що Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей оголошують Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули».

Конкурс проводиться в електронному форматі. Положення та умови конкурсу розміщені на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей та надаються у додатках.

Творчі роботи надсилаються на електронну адресу Київської обласної бібліотеки для дітей Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 серпня 2017 року. Просимо Вас дану інформацію довести до відома всіх ваших структурних підрозділів та забезпечити їх участь у даному конкурсі в зазначені терміни.

Бажаємо Вашим талановитим користувачам успіхів!

Положення про конкурс

Про номінації