Здоровим бути модно, здоровим бути класно, здоровим бути круто — Київська обласна бібліотека для дітей

Здоровим бути модно, здоровим бути класно, здоровим бути круто

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", в рамках Циклу заходів, присвячених здоровому способу життя, 19 жовтня 2017 року провела флешмоб під гаслом "Здоровим бути модно, здоровим бути класно, здоровим бути круто". Участь у даному заході взяли читачі-учні 5-го класу школи № 136 м. Києва. Під час заходу велося активне обговорення між читачами та бібліотечними працівниками про те, якою має бути здорова людина (активною, доброю, розумною, щирою тощо). Переглянуто низку відео-презентацій з даної теми та зроблено фото та відео матеріал. По завершенню зустрічі було складено формулу здоров'я: "Здоров'я = Активний рух + правильне харчування - шкідливі звички".

Спілкування у бібліотеці з читачами на таку актуальну тему пройшло плідно, творчо і цікаво.