Екскурсія бібліотекою

До КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вперше 12 жовтня 2017 року завітали учні 1-го класу школи № 182 м. Києва (вчитель: Кобченко І. М.; шкільний бібліотекар: Щербініна Н. М.). Змістовна екскурсія, розповідь про понад сторічну історію бібліотеки, а також знайомство з цікавими книжками та журналами, які "мешкають" на поличках бібліотеки і чекають на своїх читачів, приємно здивували і зацікавили наших нових читайликів. Саме цього дня їм неймовірно пощастило, тому, що вони мали змогу познайомитись з головою громадського руху Миколою Томенком, який цього дня на базі нашої бібліотеки презентував свій проект "Рідна країна ─ безпечна країна". Під час зустрічі М.В. Томенко, тепер вже новоспеченим читачам-учням, від свого Фонду подарував перші патріотичні флатери, які яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів, дитячих візків тощо на дорозі у темний час доби і цим є засобами безпеки на дорогах. По завершенню зустрічі наші маленькі читайлики залишились під величезним позитивним враженням, від почутого, побаченого та й ще від отриманих подаруночків. На згадку було зроблено фото.