Відрядження до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків»

7 червня працівники Київської обласної бібліотеки для дітей мали творче відрядження до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків» (Баришівського району). Зустріч була зворушливо-теплою: діти ознайомились з книгами, привезеними в подарунок, розповіли про свої літературні уподобання, творчі здобутки.

Відео-презентація «Алкоголь вбиває» та бесіда про шкоду алкоголю викликали жваве обговорення серед дітей.

На завершення зустрічі було продемонстровано відео-розповідь «Жінки в житті Тараса Шевченка» - про кохання в житті поета.

Щиро дякуємо директору Центру Кордун Вікторії Вікторівні за надану можливість спілкування з дітьми та маємо надію на тісну співпрацю і надалі.