Хай Україна вся читає, а книга нас усіх єднає

В Київську обласну бібліотеку для дітей 23 березня 2017 року в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання, який в Київській обласній бібліотеці для дітей проходить під девізом "Хай Україна вся читає, а книга нас усіх єднає", учні 1-х класів ЗОШ № 182 м. Києва завітали вперше.

Під час бібліотечних заходів дітей познайомили з історією бібліотеки, книжковим фондом відділу дошкільників та учнів 1-4 класів, новинками української дитячої літератури, яка представлена на книжкових ілюстрованих виставках та тематичних полицях.

В читальній залі діти гортали сторінки дитячих енциклопедій та книг серії "Шукач", знайомились з чудовими виданнями. Запропонована гра-вікторина "Це прекрасна й чарівна в гості йде до нас весна", дала можливість дітям висловити свої припущення, знання про цю пору року. На завершення діти переглянули цікаві і веселі мультфільми. Під позитивними враженнями цікаво проведеного часу та з гарним настроєм діти залишили бібліотеку вже справжніми нашими Читачами.