Шевченківський березень

Кожного року в Київській обласній бібліотеці для дітей проходить Шевченківський березень – на вшанування великого Кобзаря.

Цього року Київська обласна бібліотека для дітей, як завжди, активно проводить його зі своїми читачами. Зокрема, з 7 березня для читачів різних вікових категорій проводяться змістовні, надзвичайно цікаві заходи, в програмі яких – літературна відео-подорож «Гірка любов Тараса Григоровича» про коханих жінок, непрості стосунки, радість і тугу поета, літературно-поетичний діалог « Я розумію ваші болі…» та інші цікаві заходи з використанням мультимедійних технологій та кращих творів Т. Г. Шевченка і літератури про нього. Ця вічна тема завжди цікава читачам-дітям, батькам, вчителям.