Оглядова екскурсія для студентів I-го курсу спеціальності «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія» КНУКіМ.

2 лютого 2017 року студенти I-го курсу спеціальності «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія» (куратор: викладач Кобижча Н. І.) КНУКіМ відвідали Київську обласну бібліотеку для дітей. Працівники бібліотеки гостинно зустріли студентів, майбутніх бібліотечних спеціалістів, провели екскурсію відділами бібліотеки, познайомили з книжковими виставками . Зокрема: «Україна – понад усе», «Мова – скарбниця духовності народу», «Дивовижний мистецький світ Київщини», «Книги, про які знає весь світ», «Вивчати німецьку – модно і сучасно». Студенти оглянули виставку творчих робіт читачів-дітей бібліотек Київської області, організовану в рамках обласного фестивалю «Веселкові обереги Київщини», присвяченого 85-річчю Київської області.

Про понад столітню історію бібліотеки, її основні завдання та функції як науково-методичного і координаційного центру по роботі з дитячим та дорослим населенням Київської області розповіла заступник генерального директора по науковій роботі Л. П. Соляник. Інноваційні та традиційні бібліотечні послуги, можливості електронних ресурсів бібліотеки на допомогу навчанню представила завідувач відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Н. В. Острікова. Завідувач сектором відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи К. Ю. Кіслєнкова розповіла студентам про інформаційне обслуговування в режимі «віртуальна довідка». Завідувач сектором відділу обслуговування 5-9 класів С. В. Ткач презентувала нові твори сучасних українських письменників: І. Роздобудько, С. Жадана, Л. Дереш, Л. Дашвар, А. Кокотюхи. Студенти здійснили відео-подорож творчими шляхами першого класика нової української літератури, автора сонячно-іскристої «Енеїди» і пісенно-музичної «Наталки-Полтавки» І. П. Котляревського.

Такі зустрічі студентів – майбутніх бібліотечних спеціалістів з фахівцями Київської обласної бібліотеки для дітей є важливим кроком до професійного майбутнього та сприяють розумінню обраного професійного шляху, адже Київська обласна бібліотека для дітей є базою практики для студентів спеціальності «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія» КНУКіМ.