Відвідини пункту видачі літератури на базі дитячого оздоровчого табору «Зоряний»

20 січня працівники комунального закладу Київської обласної ради «Київської обласної бібліотеки для дітей» відвідали свій пункт видачі літератури на базі дитячого оздоровчого табору «Зоряний» (с. Карапиші Миронівського району Київської області). В теплій, невимушеній обстановці діти переглянули відео-презентацію «Міфи і легенди Київського краю»; розповіли про свої мандрівки та історію сіл, в яких вони живуть. До вподоби прийшлись нові книги , якими КОБдД поповнила фонд пункту видачі літератури.

Київська обласна бібліотека для дітей щиро дякує керівництву табору «Зоряний» за плідну співпрацю во благо сталого розвитку дітей України.