Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Масові заходи

18 жовтня 2017 року для читачів-учнів 2-го класу школи №182 м. Києва було проведено вікторину-інформину "Абетка здоров'я".

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела флешмоб під гаслом "Здоровим бути модно, здоровим бути класно, здоровим бути круто".

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 12 жовтня 2017 року відбулася знакова для України і Київської області подія ─ презентація проекту Фонду Миколи Томенка та Національної бібліотеки України для дітей ─ "Рідна країна ─ безпечна країна".

Детальніше...

До КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вперше 12 жовтня 2017 року завітали учні 1-го класу школи № 182 м. Києва.

Детальніше...

Протягом двох днів 10-11 жовтня КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітала своїх друзів, читачів-учнів 3-х класів школи № 182 м. Києва.

Детальніше...

На базі та за участі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 2 жовтня 2017 року з ініціативи "Неформальної групи міжрелігійного миру" та за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації відбувся захід, присвячений Періоду Божого творіння.

Детальніше...

28 вересня 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбулися урочисті Збори бібліотечного активу Київської області.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 22 серпня 2017 року книжково-документальною виставкою «Наша країна – Україна: Дню Незалежності України присвячується» взяла участь в загальнообласному заході в рамках ІІІ Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір`я злагоди».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 21 серпня 2017 року проведена зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким та урочисто-творча презентація його книги «Козацькі бувальщини».

Детальніше...

У Київській обласній бібліотеці для дітей продовжується програма літніх читань.

Детальніше...

Під час відрядження в Білоцерківську районну централізовану бібліотечну системудирекції і спеціалістів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 11-12 липня 2017 року відбулася зустріч з відомим в Україні поетом-піснярем Анатолієм Івановичем Кульчицьким.

Детальніше...

Під час обласного семінару, який проходив на базі Київської обласної бібліотеки для дітей, відбулася зустріч з підполковником Русланом Ткачуком - редактором відділу соціальної політики центрального друкованого органу Міноборони України газети "Народна армія"

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" протягом останніх років успішно працює і користується великою популярністю у читачів літературне кафе "Русанівські зустрічі".

Детальніше...

Київською обласною бібліотекою для дітей разом з читачами-дітьми літнього табору ЗОШ № 182 м. Києва, здійснено Подорож в країну казок.

Детальніше...

7 червня працівники Київської обласної бібліотеки для дітей мали творче відрядження до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків»

Детальніше...

Літо з книгою в Київській обласній бібліотеці для дітей

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 1-2 червня 2017 року для читачів – дітей шкільного табору підготувала і провела до Міжнародного дня захисту дітей бібліотечне свято «Хай щастю дитини не буде кінця».

Детальніше...

25 травня в Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся черговий літературний квест «Лабіринтами бібліотеки для дітей».

Детальніше...

В Київську обласну бібліотеку для дітей 22 травня 2017 року завітали читачі-учні 3-х класів ЗОШ № 128, щоб взяти участь в літературній експедиції «Таємниці непрочитаних книжок».

Детальніше...

В Київську обласну бібліотеку для дітей 19 травня 2017 року завітали читачі-учні 1-го класу ЗОШ 128, щоб взяти участь у літературній вікторині за українськими народними казками "Казка в гості запросила".

Детальніше...