Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Масові заходи

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з початком першого зимового місяця грудня, а значить і з початком циклу передноворічно-різдвяних свят «Веселиться дітвора, Новий рік іде. Ура!»

Детальніше...

«Вивчаємо історію – знаємо минуле» – бібліотечно-бібліографічне заняття у Київській обласній бібліотеці для дітей

Детальніше...

Співпраця КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації

Детальніше...

23 листопада у естетичному відділі КЗ КОР«Київська обласна бібліотека для дітей» працівники бібліотеки для читачів-учнів 2-В классу шк. № 182 провели майстер-клас з виготовлення прикраси «Різдвяний янгол».

Детальніше...

23 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" для читачів-учнів 2-Г классу школи № 128 м. Києва організувала і провела комплексний бібліотечний захід за темою: "Здоровий спосіб життя".

Детальніше...

16 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" для читачів-учнів 5-го класу школи № 136 м. Києва провела Квест-гру за темою: "Здоровий спосіб життя".

Детальніше...

15 листопада 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбувся обласний семінар за участю методистів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Модернізація шляхів методичного забезпечення бібліотек Київської області: сучасні вимоги та реалії".

Детальніше...

13 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела День Доброти ─ День відкритих дверей бібліотеки для читачів-учнів 3-Б класу Баришівського навчально-виховного комплексу "Гімназія ─ загальноосвітня школа I- III ступенів" Київської області.

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" під час осінніх канікул провела для читачів-дітей 2-х класів школи №182 м. Києва годину ерудитів «Гаряча десятка дитячих журналів».

Детальніше...

«Життя в стилі еко» – бібліотечне заняття-діалог у Київській обласній бібліотеці для дітей

Детальніше...

18 жовтня 2017 року для читачів-учнів 2-го класу школи №182 м. Києва було проведено вікторину-інформину "Абетка здоров'я".

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела флешмоб під гаслом "Здоровим бути модно, здоровим бути класно, здоровим бути круто".

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 12 жовтня 2017 року відбулася знакова для України і Київської області подія ─ презентація проекту Фонду Миколи Томенка та Національної бібліотеки України для дітей ─ "Рідна країна ─ безпечна країна".

Детальніше...

До КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вперше 12 жовтня 2017 року завітали учні 1-го класу школи № 182 м. Києва.

Детальніше...

Протягом двох днів 10-11 жовтня КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітала своїх друзів, читачів-учнів 3-х класів школи № 182 м. Києва.

Детальніше...

На базі та за участі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 2 жовтня 2017 року з ініціативи "Неформальної групи міжрелігійного миру" та за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації відбувся захід, присвячений Періоду Божого творіння.

Детальніше...

28 вересня 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбулися урочисті Збори бібліотечного активу Київської області.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 22 серпня 2017 року книжково-документальною виставкою «Наша країна – Україна: Дню Незалежності України присвячується» взяла участь в загальнообласному заході в рамках ІІІ Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір`я злагоди».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 21 серпня 2017 року проведена зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким та урочисто-творча презентація його книги «Козацькі бувальщини».

Детальніше...

У Київській обласній бібліотеці для дітей продовжується програма літніх читань.

Детальніше...