Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»
про підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку читачів-дітей 7-12 років

«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»
від 16.11.2017 року

Обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» в Київській області було організовано та проведено серед читачів-дітей бібліотек області.

Для участі в конкурсі запрошені всі бажаючі читачі-діти від 7 до 12 років районних, міських бібліотек для дітей та сільських бібліотек Київської області.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» забезпечила науково-методичне та організаційно-інформаційне керівництво, координацію роботи бібліотек області, щодо проведення даного конкурсу. Районним та міським бібліотекам для дітей Київської області була надана консультативно-інформаційна та методична допомога в методиці оформлення конкурсних робіт. Умови проведення Конкурсу розповсюджені по всіх бібліотеках Київської області.

Зібрано, опрацьовано та систематизовано всю підсумкову документацію про проведення конкурсу в бібліотеках Київській області.

Участь в конкурсі взяли 17 районних і 13 міських централізованих бібліотечних систем Київської області.

На обласний тур конкурсу було представлено 930 творчих робіт.

Складом журі були розглянуті всі творчі роботи, представлені на конкурс. В результаті обговорення та голосування визначені переможці.

Переможцями ІІ туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» серед читачів бібліотек Київської області визнано:

«Уважна дівчинка»

Поштаренко Маша, 7 років

Районна бібліотека для дітей Богуславської РЦБС

«Пам’ятай! Безпека дорожнього руху залежить выд тебе»

Крсек Марія, 12 років

Районна бібліотека для дітей Яготинської РЦБС

«Виконуйте правила дорожнього руху»

Урніш Вікторія, 12 років

Міська бібліотека для дітей Бучанської МЦБС

«Безпечна прогулянка»

Декальчук Володимир, 9 років