Творчість письменників-краєзнавців

В бібліотеках Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області (директор Н. В. Гулєвата) постійно велику увагу приділяють краєзнавству та популяризації творчості письменників - краєзнавців. Поети і прозаїки, художники і музиканти, майстри декоратовно-ужиткового мистецтва та скульптори - це далеко не повний перелік видатних і творчо-обдарованих особистостей, з якими співпрацюють  бібліотеки РЦБС. Їх змістовні, фундаментальні, науково-дослідницькі та літературні твори знаходять свого читача і місце на виставкових полицях в бібліотеках району та Київської області.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор М. П. Зніщенко) щиро дякує Києво-Святошинській районній  централізованій бібліотечній системі за подаровані книги, які будуть представлені у фондах бібліотеки та використані в роботі з читачами.