«Масляну святкували, люту зиму проводжали»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі естетичного виховання орзанізована книжково-предметна виставка-інсталяція «Масляну святкували, люту зиму проводжали», присвячена циклу заходів до святкування Масляної, яка відзначається протягом тижня перед Великим постом і завершується Прощеною неділею.

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. З літератури, представленої на інсталяції, читачі зможуть  дізнатися, які є традиції святкування Масляної і, що не можна робити в це свято; знайти рецепти млинців на будь-який смак і дізнатись, як на них в давнину ворожили; а також зробити веселе фото біля опудала Масниці на згадку.

Обов'язковою традицією Масляної є походи в гості. Ігнорування цього звичаю вважалося забороненим. Не можна було цього тижня проводити час на самоті, вдома, тому чекаємо на вас у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Сонечко надворі знову сяє

Промені дарує золоті

І млинцями щиро пригощає

Тиждень нас весняний і масний