Бах у хоровій музиці

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела урочисту презентуацію чергової сторінки Мистецького календаря «Бах у хоровій музиці», присвячену 140-річчю від дня народження українського композитора М. Д. Леонтовича (01.12.1877р. - 23.01.1921р.)

Із книг, представнених на викладці, читачі-учні дізналися про життєвий і творчий шлях видатного українського композитора, його хорову творчість, яка є вершиною світового музичного мистецтва та прослухали пісні для дітей на платівках. Особливу увагу привертає «Колядка дзвонів» – пісня, слова якої покладено на музику славетного українського композитора Миколи Леонтовича. Наш «Щедрик» прикрашає такі всесвітньо відомі фільми, як: «Гаррі Поттер», «Сам удома», «Загублений у Нью-Йорку».