Книги – це друзі, безстрашні та вірні

В Київській обласній бібліотеці для дітей у відділі обслуговування читачів – учнів 5-9 класів організовано книжковий куточок нових надходжень «Книги – це друзі, безстрашні та вірні».

Читачі мають можливість познайомиться з найрізноманітнішими книгами. Наприклад: Третьяк А. Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні (Київ : Радуга,2016); Каляндрук Т. Дітям про козаків (Львів : Апріорі, 2016); Гаврош О. Пригоди тричі славного розбійника Пинті (Тернопіль : Навч. книга – Богдан, 2016); Руданський С. Наука: байки, співомовки, пісні (Тернопіль : Навч. книга – Богдан, 2016); Гончаренко С. Цікаво про фізику. Теплові явища: кн. для читання з фізики (Київ : Україна, 2016). Уся ця література дуже цікава, яскраво ілюстрована і користується попитом у читачів.