Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Книжкові виставки та викладки

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела урочисту презентуацію чергової сторінки Мистецького календаря «Бах у хоровій музиці»

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" оформлена книжкова викладка "Голодомор - найжахливіший вид насильства".

Детальніше...

В читальній залі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було оформлено книжкову викладку "Гідність та свобода моєї країни"

Детальніше...

У відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено чергову сторінку Мистецького календаря присвячену Дню художника України.

Детальніше...

4 жовтня 2017 року Київська обласна бібліотека для дітей запрошує читачів-дошкільників, читачів молодшого шкільного віку та їх батьків на перегляд книг виставки-інсталяції до Всесвітнього дня тварин «Таємниці лісових мешканців».

Детальніше...

4 жовтня до Всесвітнього дня тварин у відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» було організовано викладку-інсталяцію «Тварини в мистецтві».

Детальніше...

У відділі обліку, комплектування та обробки документів КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" з нагоди Всеукраїнського Дня Бібліотек створено виставку-інсталяцію нових книг "Новинки літератури вітають бібліотекарів зі святом!"

Детальніше...

19 вересня в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" для широкого кола читачів було організовано і проведено надзвичайно цікавий захід ─ хвилинку- цікавинку "Кімоно ─ національний одяг Японії".

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», продовжуючи цикл заходів присвячених Року Японії в Україні, підготувала у відділі естетичного виховання виставку-інсталяцію «Загадкова Японія».

Детальніше...

В рамках циклу заходів КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" "Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі", присвяченого 26-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» презентує чергову сторінку Мистецького календаря «Загадка на ім’я Валерія Заклунна» присвячену 75-ій річниці від дня народження Валерії Гаврилівни Заклунної, української актриси та політичного діяча.

Детальніше...

Свято Маковія ─ одне з найпоетичніших і найшанованіших свят, яке український народ святкує 14 серпня.

Детальніше...

Традиції і свята Українського народу

Детальніше...

Комунальний заклад обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей" підготувала та презентувала чергову сторінку Хронологічного календаря, присвячену Купальському святу, або святу Івана Купала.

Детальніше...

У Київській обласній бібліотеці для дітей, в рамках комплексних заходів з нагоди Конституції України, у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів відбулася презентація сторінки хронологічного календаря "28 червня – день Конституції України".

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" презентувала чергову сторінку Хронологічного календаря та викладку літератури до Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше...

Київська обласна бібліотека для дітей постійно отримує в дар від мешканців Русанівського масиву м. Києва, від читачів бібліотеки цікаві книги з особистих, домашніх бібліотек.

Детальніше...

3 травня - один з “найсолодших” днів року. Це професійне свято майстрів, які намагаються зробити наше життя смачним і радісним, — кондитерів.

Детальніше...

3 травня 2017 року Київська обласна бібліотека для дітей запросила читачів молодшого шкільного віку та їх батьків на перегляд виставки-інсталяції до Всесвітнього дня сонця.

Детальніше...

Київською обласною бібліотекою для дітей до Великодніх свят, підготовлені книжкові куточки «Великодній кошик».

Детальніше...