Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Книжкові виставки та викладки

До дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко (19.03.1930 року) в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" була оформлена книжкова викладка, присвячена її творчості.

Детальніше...


КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"
запрошує на цикл культурно-масових заходів "Як вогонь у серці, я несу в майбутнє Шевченкову мову, слово незабутнє " з нагоди  204-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. 

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотка для дітей» у відділі естетичного виховання славетну сторінку історії української культури в Мистецькому календарі  оформлено до 205-річчя від дня народження Семена Гулак-Артемовського - композитора, оперного співака (баритон), драматурга та автора першої української опери.

Детальніше...

У відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня Святого Валентина оформлено чергову сторінку мистецького календаря у вигляді викладки-інсталяції.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі естетичного виховання орзанізована книжково-предметна виставка-інсталяція «Масляну святкували, люту зиму проводжали», присвячена циклу заходів до святкування Масляної.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 24 січня 2018 року для читачів-учнів 1-4 класів, дошкільників та їх батьків розгорнуто книжкову виставку «У пошуках світла та добра».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відділом естетичного виховання презентовано чергову сторінку Мистецького календаря «Це моя пісня – як хочу так і співаю».

Детальніше...

«Книги – до мудрості сходинки»

Детальніше...

У відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до нового навчального семестру оформлено книжкову виставку «Енциклопедії та словники – у навчанні помічники».

Детальніше...