Загальнообласний флешмоб "Бібліотека єднає покоління"

У загальнообласному флешмобі "Бібліотека єднає покоління", започаткованому КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор М.П.Зніщенко), взяла участь Переяслав-Хмельницька районна централізована бібліотечна система (директор - С.В.Харіна, заступник директора по роботі з дітьми - Л.О.Лобатенко). Вони провели чудовий захід поза межами бібліотеки, присвячений Дню Незалежності України та 85-річниці утворення Київської області. Разом з читачами бібліотек та мешканцями міста в голосних читаннях поезій про Україну та Київщину взяли участь перший заступник голови Київської обласної ради В.Майбоженко, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації А.Пряхін, заступник голови райдержадміністрації Л.Онопрієнко, мер м. Переяслав-Хмельницький Т.Костін.

Книги, прапори, вишиванки, урочисте поетичне слово, радісні, усміхнені обличчя людей - чудове свято обласної, районної, міської громади!

Уклін Вам, переяславчани! Слава Київщині! Слава Україні!

Естафету літературного флешмобу "Бібліотека єднає покоління" передається Бориспільській міській централізованій бібліотечній системі.