Веселкові обереги Київщини

До відзначення 85 річчя з часу заснування Київської області КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проводить обласний фестиваль творчості читачів-дітей бібліотек Київської області «Веселкові обереги Київщини».

Мета Фестивалю: формування у читачів-дітей громадянських, патріотичних почуттів, національної свідомості, виховання любові до рідного краю, поваги до народних, сімейних цінностей і традицій, розвиток творчого потенціалу.

Пропонуємо вам познайомитись з першими роботами, які були представлені на фестиваль «Вірні друзі Котик Мандаринчик і Попугай Кеша» та «Дружна сімейка» Демченка Єгора, 12 років, читача бібліотеки - філії с. Іванівка Ставищенського району Київської області.

Його роботи вражають своєю оригінальністю, автор має творчу уяву і фантазію. Чекаємо наступних робіт читачів з Київщини.