Методичні дні для окремої ЦБС

14-15 липня 2016 року Київською обласною бібліотекою для дітей проводились Методичні дні для окремої ЦБС, в яких взяли участь директори Баришівської, Броварської, Києво-Святошинської районних централізованих бібліотечних систем (відповідно: Г. В. Пацаловська, Л. В. Кошелєва, Н. В. Гулєвата).

Під час творчо-професійних спілкувань та діалогів директорам РЦБС були надані ґрунтовні консультації з актуальних питань бібліотечно-інформаційного обслуговування місцевих громад, використання новітніх технологій, з питань обслуговування читачів з обмеженими фізичними можливостями(особливо використання спеціальної літератури в роботі з читачами з вадами зору), з малозабезпечених верств населення, творчо обдарованих особистостей, організації, підготовки та проведення заходів до 25-ої річниці незалежності України та ювілею Івана Франка.

Окремі консультації по роботі з кадрами надав генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей - Зніщенко М. П.

На фото: директор Києво-Святошинської централізованої бібліотечної системи Київської області Ніна Василівна Гулєвата під час отримання консультацій та творчого спілкування з дирекцією та спеціалістами Київської обласної бібліотеки для дітей.