Зустріч з книгою

9 червня 2016 року до Київської обласної бібліотеки для дітей на зустріч з книгою завітали студенти Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка. Майбутні вихователі дошкільних закладів познайомилися з новинками дитячої літератури – творами О. Дерманського, З. Мензатюк, І. Андрусяка, братів Капранових, творами сучасної української та європейської літератури, книгами з живопису. Учасники заходу переглянули буктрейлери до книг З. Мензатюк «Зварю тобі борщику» та Р. Росіцького «Мешканці старого двору». Викладач університету, доктор педагогічних наук, доцент Н. І. Богданець-Білоскаленко подарувала бібліотеці хрестоматійний збірник українських фольклорних і авторських творів для дітей, укладачем якого вона є. В творчих діалогах учасники зустрічі визначили важливе значення популяризації раннього читання дітей, читання з батьками, спілкування дитини з книгою. Адже саме книга та читання відкривають дитині двері у Велике життя.