Бібліотека – другий дім сучасної людини

В Київській обласній бібліотеці для дітей в рамках презентації «Бібліотека – другий дім сучасної людини», спрямованої на популяризацію книги, читання та художнього слова, відбулася літературна зустріч зі студентами групи «Дошкільна освіта» I-го курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. В ході зустрічі працівники бібліотеки ознайомили студентів з новинками дитячої літератури, прочитали цікаві фрагменти книг Дмитра Чередниченка, Лесі Мовчун, Юрія та Світлани Ходосів, Ганни Макуніної. Учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію, присвячену творчості Івана Котляревського, висловили власне бачення творчості письменника, поділилися планами щодо подальших творчих зустрічей.