Пропозиції до проекту "Про мінімальні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні"

27 травня 2016 р. № 01-09/112

Начальнику Управління соціокультурного
розвитку регіонів Міністерства культури
України
п.Л.С.НІКІФОРЕНКО
Копія: Національна бібліотека України
для дітей

Шановна Ларисо Степанівно!

Надсилаємо Пропозиції1 до проекту "Про мінімальні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні", а саме:

В п.2 після слів "дослідний, методичний, координаційний центр для усіх Публічних бібліотек області, обласний центр збереження інформаційних ресурсів, документів національної та регіональної пам'яті, далі по тексту.

Обласна бібліотека для дітей та обласна бібліотека для юнацтва - науково-дослідні, інформаційні координаційні, інформаційні моніторингові консультативні центри… у м.Києві - центральна міська бібліотека для дітей, для юнацтва - бібліотека "Молода гвардія".

В тексті "Базові публічні бібліотеки – неприбуткові організації з ознаками юридичної установи".

В "Проекті" відсутня згадка про бібліотеки АР Криму та м.Севастополя?!

Генеральний директор Київської
обласної бібліотеки для дітей