Подих життя…

В рамках партнерських культурних зв’язків з Європейським Театрально-Мистецьким Центром «Краків» на запрошення П. Бригінця («Центр політичних інновацій») та О. Білера і М. Соханя (Театр сучасної драми і комедії) 19 травня 2016 р. генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М. П. Зніщенко, працівники бібліотеки Н. В. Острікова та П. Д. Ткаченко взяли участь у мистецькому проекті «Мій Майдан». В програмі заходу була представлена виставка авторських фоторобіт Андрія Заболотного, присвячена темі Євромайдану, презентований перший збірник української драми «Антологія актуальної драми АНОТАЦІЯ», до якого увійшли тексти О. Вітра, Н. Марчук, Н. Семчик, К. Скорик, Д. Тернового. Представник Громадської Організації «Новий Донбас» Лариса Артюгіна представила документальний фільм «Богданове щастя» (Лариса Артюгіна є режисером фільму).

В програмі проекту звучали вірші, присвячені воїнам АТО, виконувались пісні українською та польською мовами

Дирекція Київської обласної бібліотеки для дітей вважає за необхідне відзначити творчу ініціативу молодих креативних сценаристів та режисерів театралізованого дійства «Мій Майдан» Олександра Білера та Максима Соханя.

Мистецький центр «Краків» повинен стати значущою культурно-просвітницькою меккою житлового масиву «Русанівка» і всього Дніпровського району м. Києва.

Для цього потрібен капітальний ремонт приміщення «Кракова» і небайдужість громади Русанівки до долі «Мистецького Центру».