Підсумки Київського регіонального конкурсу "Чорнобильська трагедія очима дітей"

Підсумки Київського регіонального конкурсу творчості (малюнок) читачів-дітей бібліотек Київської області "Чорнобильська трагедія очима дітей", присвяченого 30-річчю пам'яті про аварію на Чорнобильській АЕС.

Витяг з протоколу засідання журі конкурсу:

1. Про підсумки регіонального конкурсу «Чорнобильська трагедія очима дітей».

У конкурсі участь взяли 14 районних ЦБС: Білоцерківська, Бородянська, Броварська, Богуславська, Васильківська, Вишгородська, Іванківська, Кагарлицька, Києво-Святошинська, Макарівська, Обухівська, Сквирська, Тетіївська, Яготинська; 2 міські ЦБС: м. Біла Церква, м. Кагарлик.

Загальна кількість учасників регіонального конкурсу - 572. На обласний (заключний) тур до Київської обласної бібліотеки для дітей було представлено 131 робота.

Переглянувши експонати виставки, журі вирішило:

1. Визнати переможцями обласного конкурсу «Чорнобильська трагедія очима дітей»:

номінація читачі-учні (вихованці) 6-11 років:

І місце Війницька Валерія, 9 років, читач бібліотеки-філії № 9 Білоцерківської міської ЦБС робота"Душі померлих".

ІІ місце Уніченко Поліна, 9 років, читач бібліотеки для дітей м. Боярка Києво-Святошинської районної ЦБС, робота «На Чорнобиль журавлі летять».

ІІІ місце Балушок Юліана, 9 років, читач центральної бібліотеки для дітей Тетіївської районної ЦБС, робота"Чорнобильська журба".

номінація читачі-учні (вихованці) 12-16 років:

І місце Тиха Наталія, 13 років, читач бібліотеки для дітей Богуславської районної ЦБС робота"Відновлення життя".

ІІ місце Крсек Дар’я, 13 років, читач центральної бібліотеки для дітей Яготинської районної ЦБС, робота"Чорне крило Чорнобиля".

ІІІ місце Попадюк Маргарита, 13 років, читач бібліотеки с. Княжичі Броварської районної ЦБС, робота"Медаль безвідповідальності".