Регіональна форсайт-сесія на тему: "Формування екологічного світогляду молодого покоління: назад у майбутнє"

22 квітня 2016 року № 01-09/102

На виконання Указу Президента України № 702/2015 від 14.12.2015 "Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи", розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації, плану роботи управління культури, національностей та релігій на 2016 рік

27 квітня 2016 року об 11 годині відбудеться регіональна форсайт-сесія на базі Бородянської районної централізованої бібліотечної системи Київської області на тему: "Формування екологічного світогляду молодого покоління: назад у майбутнє" за адресою: Київська обл., смт Бородянка, вул. Паркова,1а.

Регіональна форсайт-сесія ініційована Київською обласною бібліотекою для дітей за участі Української Асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної бібліотеки України для дітей, Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання Чорнобильської катастрофи та за підтримки Київського обласного управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, керівників органів місцевої влади Бородянської райдержадміністрації, м.Бородянки.

Програма регіональної форсайт-сесії (додаток 1).

Оргкомітет конкурсу (додаток 2).

Генеральний директор
Київської обласної бібліотеки для дітей
М.Зніщенко