Міжнародна науково-практична конференція "Читання у соціокультурному просторі дитинства: діапазон можливостей і партнерства"

Дирекція та спеціалісти Київської обласної бібліотеки для дітей (М.П.Зніщенко, Л.П.Соляник, Н.В.Острікова, Л.В.Папуша) 5-6 квітня 2016 року взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції "Читання у соціокультурному просторі дитинства: діапазон можливостей і партнерства".

Організатори Міжнародної науково-практичної конференції: Міністерство культури України, Національна бібліотека України для дітей в партнерстві з Посольством Швеції в Україні, Goethe-Institut в Україні.

Захід проходив на базі НБУ для дітей (м.Київ, вул. Баумана,60).

У конференції взяли участь заступник Міністра культури України Р.В.Карандєєв, заступник голови Центрального комітету профспілки працівників культури Г.М.Гайдук та багато інших почесних і впливових гостей, які опікуються розвитком та проблемами організації бібліотечного обслуговування дитячого населення в Україні, перспективами залучення дітей до книги та читання.

Виступ Президента Української асоціації працівників бібліотек для дітей, кандидата історичних наук, Заслуженого працівника культури України, Генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей Миколи Павловича Зніщенка на тему: «Закон про декомунізацію і перспективи реалізації його в бібліотечну галузь» викликав активне загальне схвалення учасників Міжнародної науково-практичної конференції.

Доповіді, дискусії, творчі профспілкування та обговорення питань удосконалення шляхів та напрямів залучення дітей до читання, поєднання використання новітніх технологій та друкованої книги в роботі читачами-дітьми, батьками та керівниками дитячого читання були змістовними, цікавими та плідними.

Фото : головний методист Л.В.Папуша.