Про відкриття в бібліотеках Київської області виставки-конкурсу дитячих робіт "Візерунки Великодня – 2016".

4 квітня 2016 року № 01-09/81

Директорам районних, міських
централізованих бібліотечних систем

Шановні колеги!

Наближається Світле свято Великодня.

Справжніми скарбницями духовності є бібліотеки, серед яких особливу роль у вихованні духовної і гармонійної людини, покладено на спеціалізовані бібліотеки для дітей.

Київська обласна бібліотека для дітей, яку заснувала Д.Добра, вже 106 років залюбки виконує свою життєдайну місію, залучаючи дітей Київської області до джерел духовності, до вічно живого вчення Ісуса.

Напередодні Воскресіння Христового ми повідомляємо про відкриття в бібліотеках Київської області виставки-конкурсу дитячих робіт під назвою "Візерунки Великодня – 2016".

Роботи учасників виставки-конкурсу дитячих робіт "Візерунки Великодня – 2016" прохання надсилати до Київської обласної бібліотеки для дітей до 15 квітня, після роботи прийматися не будуть.

Для участі у виставці-конкурсі дітей-користувачів бібліотек Київської області надсилаємо Положення, в якому розміщені вимоги до робіт, порядок підведення підсумків і оголошення переможців. Запрошуємо дітей до участі в конкурсі. Бажаємо творчих успіхів всім учасникам.

Генеральний директор Київської
обласної бібліотеки для дітей
М.Зніщенко

Положення про виставку - конкурс дитячих робіт «Візерунки Великодня-2016»