Русанівські зустрічі

22 березня в Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася традиційна зустріч в поетичній кав’ярні "Русанівські зустрічі" до Міжнародного Дня Поезії. Зустріч проходила в рамках Шевченківського березня, та Всеукраїнського тижня дитячого читання. Свято було присвячено 25-тій річниці Незалежності України.

На зустрічі були присутні почесні гості: Пономаренко Борис Йосипович – народний депутат ВР IV скликання, виконавчий директор Міжнародного Благодійного фонду Національної пам’яті України, автор поетичних збірок, студент V курсу КНУКіМ - Рибачук Андрій. Відбулася цікава розмова про поезію, про те, яке місце займає поезія в їх житті.

Борис Йосипович декламував свої вірші, подарував бібліотеці свою збірку. Андрій Рибачук виконав патріотичні пісні на слова відомих українських поетів, акомпонуючи собі на гітарі.

Читали свої вірші: директор Київської обласної бібліотеки для дітей Зніщенко Микола Павлович, працівники бібліотеки Леонтьєва Олена, Ісай Тетяна. Працівники бібліотеки читали свої улюблені вірші українських поетів про любов до Вітчизни, про Майдан, про АТО та лірику. Поезія лилася у супроводі музики та відеоряду на великому екрані.

В зустрічі прийняли участь керівники дитячого читання: бібліотечні спеціалісти, студенти, вчителі, батьки.

Запашна кава сприяла дружній, теплій атмосфері спілкування.