Про щорічний випуск Київською обласною бібліотекою для дітей Календарів знаменних і пам'ятних дат

21 березня 2016 року № 01-09/64

Начальникам (завідувачам секторів)
відділів культури районних
державних адміністрацій
та міськвиконкомів Київської області

Київська обласна бібліотека для дітей, як науково-методичний, координаційний та інформаційно-консультативний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого, а з 1992 року і дорослого населення Київської області, щорічно традиційно з 1972 року розробляє та випускає "Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на рік" та "Календар знаменних і пам'ятних дат на рік" (загального характеру).

Дані посібники виходять щорічно у липні-серпні поточного року, анонсуючи ювілейні дати наступного року. Так, "Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2017 рік" та "Календар знаменних і пам'ятних дат на 2017 рік" буде підготовлено, оприлюднено на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей (Рубрика: "Видання бібліотеки") та розповсюджено на районні, міські бібліотеки Київської області (флеш-копіювання) в липні-серпні поточного 2016 року.

Звертаємо також Вашу увагу, що всі науково-методичні та інформаційно-бібліографічні посібники, що готує Київська обласна бібліотека для дітей, до ювілеїв видатних персоналій (на упередження дат) та з актуальних питань бібліотечно-інформаційного обслуговування населення різних вікових категорій Київської області завжди своєчасно оприлюднюються на сайті нашої бібліотеки та надаються всім районним і міським бібліотекам під час проведення обласних семінарів та інших обласних заходів з профудосконалення бібліотечних спеціалістів Київської області на базі Київської обласної бібліотеки для дітей.

Будемо раді, якщо Ви скористаєтесь нашими напрацюваннями та вони допоможуть Вам у Вашій діяльності.

Якщо є необхідність у прямому наданні Вам цих матеріалів, то просимо Вас повідомити нам про це на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З повагою та побажанням якнайкращих успіхів,
Генеральний директор Київської обласної
бібліотеки для дітей, кандидат історичних