Книга пам’яті мого роду

Під час обласного семінару за участю директорів районних і міських централізованих бібліотечних систем на базі Київської обласної бібліотеки для дітей, були передані в бібліотеки області Почесні грамоти, Дипломи, Подяки та заохочувальні призи переможцям та номінантам Всеукраїнського конкурсу сімейної творчості читачів (обласного туру) «Книга пам’яті мого роду».

Призи,− бібліотечки нових цікавих книг,− були сформовані за позабюджетні кошти. Це була спонсорська допомога благодійників нашої бібліотеки.

До речі, завдяки благодійницькій допомозі Київська обласна бібліотека для дітей протягом 2015 року отримувала 32 назви газет (на суму 15 тисяч гривень), 27 назв журналів (на суму 9000 тисяч гривень) та отримала нової літератури 635 назв в кількості 641 примірник (на суму 38500 гривень), які так необхідні читачам-дітям та спеціалістам, що працюють з ними, особливо в умовах, коли з бюджету вже протягом трьох років на придбання періодичних видань та нової літератури кошти не виділяються.

Щиро дякуємо Вам, наші благодійники, та бажаємо Вам успіхів і процвітання!