Радісний світ ляльок

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація чергової сторінки Мистецького календаря до Міжнародного Дня лялькаря (21 березня) «Радісний світ ляльок».

Багато дітей мріють стати акторами, адже так цікаво дізнатися, які чудеса відбуваються за театральними завісами. Під час презентації читачі бібліотеки познайомилися з книгами, які допоможуть дізнатись про секрети акторської майстерності.

Традицію Свята лялькарів всього світу започатковано 21 березня 2003 року. Саме в цей день усіма професіоналами і шанувальниками лялькових театрів святкується Міжнародний день лялькаря.

Треба зазначити, що для нашої бібліотеки це свято має особливе значення, бо колективом бібліотеки створено для наших читачів свій Ляльковий театр «Сонечко», який радує дітей вже близько 40 років.