Ніхто без нас не зробить цю роботу

В Київській обласній бібліотеці для дітей на абонементі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів оформлено постійно діючий Куточок книжково-газетних матеріалів "Ніхто без нас не зробить цю роботу" (оформлення: зав. сектором Л. О. Юракова, художник-методист О. Ю. Леонтьєва). Матеріали, які розміщено в Куточку, присвячено воїнам АТО та подіям, що відбуваються на території антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України.

Поряд з публіцистичними матеріалами та прозовими творами до уваги читачів і збірки віршів Галини Рибачук-Прач "Вірю, надіюсь, молюсь…" (Хмельн. : Вид. Стасюк Л. С., 2015. – 80 с.) та Любові Пікас "Неоголошена війна" (Хмельн. : Вид. Стасюк Л. С., 2015. – 116 с.)

Куточок постійно поповнюється новою літературою, оскільки читачі активно і з великою зацікавленістю знайомляться з запропонованими матеріалами, бо доля воїнів АТО та доля країни всім болить.

Фото: головний методист Л.В.Папуша.