День вшанування Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають!»

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулися заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають!». Одним із заходів стала презентація, в хол-галереї бібліотеки, виставки-інсталяції «Герої Київщини – Герої Небесної Сотні!».

До 2-ої річниці пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні спеціалістами бібліотеки (Ткач А. В.) було підготовлено та проведено презентацію мультимедійної книги «Небесна Сотня».

Під час заходів читачі бібліотеки вшанували пам'ять всіх загиблих на Майдані та, зокрема, мешканців м. Києва та Київської області. Запалили свічки, заспівали пісню-гімн Майдану «Пливе кача». Всім присутнім важко було стримати сльози смутку.

В заходах взяли участь читачі-діти різних вікових категорій, студенти Київського Обласного коледжу культури і мистецтв, бібліотечні спеціалісти, вчителі, батьки.

Протягом всього тижня в хол-галереї бібліотеки на великому екрані демонструвалися хроніки подій Майдану та фото Героїв Небесної Сотні.

Наближаються роковини страшної трагедії на Майдані, під час якої у сутичках протестувальників з силовиками у центрі Києва загинули понад сто патріотів України, сотні були поранені, найбільше з яких саме 20 лютого 2014 року. Згодом загиблих учасників революції Гідності почали називати «Небесною сотнею».

Вічна пам’ять героям, які склали свої голови за нашу Україну – вільну, незалежну, європейську! Герої не вмирають!