Всесвітній День радіо

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація чергової сторінки Мистецького календаря «13 лютого - Всесвітній День радіо».

Всесвітній День радіо відзначається за ініціативи міжнародної організації ЮНЕСКО щорічно 13-го лютого. Важливість і значення радіо, як засобу для зміцнення і розвитку міжнародного співробітництва, активного сприяння вільному доступу до інформації, особливо в епоху цифрових технологій - найактуальніша тема для всього суспільства.

У Всесвітній День радіо, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто будує цей важливий і необхідний фундамент наших людських взаємин, на адресу всіх, у кого в душі знайшовся відгук і розуміння до цього унікального явища, на адресу всіх, хто слухає радіо! Гарного Вам настрою і успіхів! Будемо святкувати!