Презентація бібліотеки для студентів 1-го курсу бібліотечного факультету Київського національного університету культури і мистецтв

9 лютого 2016 року Київською обласною бібліотекою для дітей, як базою практики для студентів середніх спеціальних та вищих навчальних закладів культури з питань підготовки бібліотечних спеціалістів, була проведена презентація бібліотеки, її послуг і діяльності для студентів 1-го курсу бібліотечного факультету Київського національного університету культури і мистецтв (20 осіб; куратор: О. О. Каракоз - канд. іст. наук, заступник декана факультету культурології, доцент кафедри книгознавства та бібліотекознавства).

Під час заходу була проведена екскурсія по бібліотеці (ознайомлення з розстановкою та розкриттям документальних фондів; формами візуальної популяризації документів: книжкові виставки, виставки-інсталяції; використання виставок художніх робіт та ін.); професійно-творче спілкування з дирекцією (Л.П.Соляник  заступником генерального директора по науковій роботі), завідувачами відділів та провідними спеціалістами бібліотеки; ознайомлення з методикою створення та використання мультимедійних продуктів бібліотечними спеціалістами в площині організації масових форм популяризації документів, тем та актуальної інформації (презентація мультимедійної книги "Мова - душа народу" та відеопрезентація теми "Київщина рідна: музеї-садиби видатних людей"); ознайомлення з методико-бібліографічними посібниками та їх серіями, які готують бібліотечні спеціалісти Київської обласної бібліотеки для дітей.

Студенти даної групи стали читачами Київської обласної бібліотеки для дітей, сфотографувалися на згадку і під час фініш-спілкування, висловили своє враження: їм було дуже цікаво, корисно і дуже сподобалось, а дирекція і спеціалісти Київської обласної бібліотеки для дітей вдячні їм за поглиблену увагу і завжди чекають їх в своїй бібліотеці.