Передача літератури Вишгородській районній централізованій бібліотечній системі за державною програмою "Українська книга"

Київська обласна бібліотека для дітей, як науково-методичний, координаційний та консультативний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, також визначена і базовою установою по отриманню, розподілу та видачі літератури за державними, обласними та іншими програмами поповнення бібліотечних фондів бібліотек Київської області. По мірі надходження літератури за вищезазначеними програмами, Київська обласна бібліотека для дітей своєчасно і якісно здійснює заходи по забезпеченню бібліотек області безоплатною літературою.

На фото: видача літератури за державною програмою "Українська книга" Вишгородській районній централізованій бібліотечній системі (директор РЦБС Міляновська М.М.).