Великі й славні імена на ювілейній карті України

25 січня 2016 року студенти III курсу спеціалізації «Туристичне обслуговування» Київського обласного коледжу культури і мистецтв за програмою навчання ознайомилися з роботою бібліотеки, її книжковим фондом, переглянули експозицію книжково-ілюстративної виставки «Великі й славні імена на ювілейній карті України». З рамках зустрічі В. Г. Сітько, заступник генерального директора бібліотеки, заслужений працівник культури України, презентувала краєзнавчу роботу Київської обласної бібліотеки для дітей, розповіла про привабливі туристичні місця Київської області. На згадку про події Євромайдану 2014 року та вшанування пам’яті перших загиблих героїв Небесної сотні студенти переглянули відеопрезентацію «Ода до радості», згадали буремні моменти початку революції, висловили свої думки щодо тих, уже історичних подій та подій сьогодення.