На відзначення ювілейної дати – 200-річчя від дня народження видатного українського історика, краєзнавця, нашого земляка Л.І. Похилевича та з метою популяризації його історико-краєзнавчої спадщини в бібліотеках Київської області, на основі архівних досліджень науковців та літературних джерел, працівники Київської обласної бібліотеки для дітей підготували біобібліографічний посібник «Видатний історик-краєзнавець з Тетіївщини: до 200-річчя від дня народження Л. І. Похилевича». Видання містить узагальнений життєвий та творчий шлях краєзнавця, адаптований для використання при підготовці бібліотечних заходів та оформлення літературних та історико-краєзнавчих експозицій в бібліотеках Київської області з метою відзначення ювілейної дати народження Л.І. Похилевича.

Перейти до перегляду посібника