Вже зима мете снігами

В Київській обласній бібліотеці для дітей в рамках циклу передноворічних заходів було проведено народознавчий калейдоскоп «Вже зима мете снігами». Під час заходу наші улюблені читачі поринули в новорічну атмосферу, дізналися про звичаї зимових обрядів, про виконання колядок та щедрівок. Найбільшу симпатію викликав вертеп - специфічний фольклорний театр, який відображав біблійні сюжети. Багато цікавого бібліотекарі розповідали про ворожіння, про те як завбачувати погоду за народними прикметами, яку магію несуть в собі новорічні та різдвяні свята. Яскравості додали підготовлені відео матеріали, кліпи, мультфільми, уривки з кінофільмів. По закінченню читачі самі розповідали про традиції своїх родин та особливості святкування Нового року та Різдва.

З приходом зими настають Новорічні свята, які супроводжуються численними традиціями, звичаями, обрядами та віруваннями.