Лист директору департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В.Б.РОГОВІЙ

23 листопада 2015 року № 01-09/104

Директору департаменту освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації
В.Б.РОГОВІЙ
Пропозиція Київської обласної бібліотеки
для дітей про творчу співпрацю.

Шановна Віро Борисівно!

Київська обласна бібліотека для дітей виходить з пропозицією до департаменту освіти і науки та запрошує до творчої співпраці і взаємодії на партнерських засадах бібліотечних працівників загальноосвітніх навчальних закладів Київської області щодо створення на базі нашої бібліотеки корпоративного регіонального інформаційного центру, який сприятиме формуванню та розвитку творчої особистості, популяризації і розширенню кола читання дітей, розвитку зацікавленості у користуванні бібліотекою, формуванню їх громадянського обов’язку, вихованню у читачів-учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю. Бібліотека запрошує колег - шкільних бібліотекарів Київської області до проведення спільних професійних зустрічей, семінарів, майстер-класів, тренінгів за участю провідних бібліотечних фахівців, письменників, літературознавців, дослідників дитячого читання, а також спеціалістів з різних галузей науки та освіти.

Київська обласна бібліотека для дітей, як науково-методичний та організаційно-координаційний центр для бібліотек Київської області, що обслуговує дитяче та доросле населення, має великий досвід щодо організації та розробки методик з питань популяризації та розширення кола дитячого читання, надає науково-методичну, інформаційно-консультативну та практичну допомогу бібліотекам Київської області, готує та проводить заходи з питань професійної майстерності, приймає участь у розробці державних та обласних програм, концепцій з питань бібліотечного обслуговування та читання. Книжковий фонд бібліотеки нараховує біля 270 тис. примірників книг. Це - художня література, книги з різних галузей знань, література на допомогу вивченню предметів шкільної програми, видання з питань бібліотечної справи, історії, теорії та критики дитячої літератури, книги на електронних носіях, колекції книг, подаровані читачами. Власні науково-дослідницькі та методико-бібліографічні розробки, великий професійний досвід працівників Київської обласної бібліотеки для дітей дозволили нам створити власні електронні освітньо-пізнавальні ресурси, тематичні мультимедійні проекти, інформаційні ресурси та бази даних, які стануть в нагоді вихователям дошкільних закладів, вчителям загальноосвітніх шкіл, викладачам професійно-технічних училищ, а також методистам відділів освіти. Ознайомитися з нашими ресурсами Ви зможете на веб-сайті бібліотеки за посиланням: http://child-library.kiev.ua.

Генеральний директор Київської
обласної бібліотеки для дітей