Вивчаємо історію – знаємо минуле

4 грудня 2017 р. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках циклу бібліотечних занять-діалогів «В комп`ютері – новини, в книзі – знання» для читачів-учнів 8-Б класу, членів Малої академії наук, гімназії № 136 м. Києва, провела заняття «Вивчаємо історію – знаємо минуле» з акцентом на період історії України XVII-XVIII ст. А саме – життя та побут українців. Під час заняття читачі-учні отримали практичні поради, як здійснювати пошук літератури обраної теми за допомогою каталогів, картотек та електронного каталогу, як правильно сформулювати запит до віртуальної інформаційної служби бібліотеки, ознайомилися з довідковою літературою та книгами історичної тематики. Отримані практичні поради та навички допомагають в подальшому читачам-учням правильно орієнтуватися у величезному морі книг та вибирати саме те, що найбільше цікавить. Читачі-учні та працівники бібліотеки переглянули короткометражний фільм «Чарівність українського побуту» та відчули атмосферу життя та побуту, традицій, звичаїв, родинних зв`язків українців.

На завершення зустрічі кожен обрав книгу для домашнього читання за власним смаком.